چرا برخی از زنان به سراغ عمل زیبایی واژن می روند؟ بروز هرگونه آسیب در ناحیه واژن علاوه بر عوارض و خطراتی که به همراه دارد می‌ تواند برای بانوان احساس ناخوشایندی را نیز پیش آورد. با گذر از سن میانسالی ناحیه واژن بافت اولیه خود را از دست داده و ممکن است با مشکلاتی […]

انواع جراحی زیبایی زنان

چرا برخی از زنان به سراغ عمل زیبایی واژن می روند؟

بروز هرگونه آسیب در ناحیه واژن علاوه بر عوارض و خطراتی که به همراه دارد می‌ تواند برای بانوان احساس ناخوشایندی را نیز پیش آورد.

با گذر از سن میانسالی ناحیه واژن بافت اولیه خود را از دست داده و ممکن است با مشکلاتی مانند افتادگی و شل شدن مواجه شود، جراحی های زیبایی به منظور رفع آسیب‌ های پیش آمده انجام شده و در موارد بسیار زیادی نتیجه رضایت بخش حاصل گردیده است.

یکی از مهمترین دلایلی که بانوان به دنبال عمل‌ های زیبایی واژن هستند از بین بردن عفونت‌ های مکرر و کنترل ترشحات واژن است این عمل‌ ها تنها جنبه زیبایی ندارند بلکه در موارد بسیار زیادی نوعی درمان بوده و برای پیشگیری از آسیب‌ های بیشتر انجام می‌ پذیرد.

مزایای عمل زیبایی واژن برای زنان چیست؟

مزایای عمل زیبایی واژن برای زنان چیست؟
مزایای عمل زیبایی واژن برای زنان چیست؟

انجام عمل زیبایی واژن مزایای بسیار زیادی را برای بانوان خواهد داشت که از مهمترین آنها می‌ توان به افزایش اعتماد به نفس و نهایتاً بهبود روابط جنسی اشاره کرد.

با انجام عمل‌ های زیبایی ناحیه واژن و بهبود نقص‌ ها و آسیب‌ های پیش آمده افراد می‌ توانند از پوشاک دلخواه خود استفاده کرده و قطعا فعالیت‌ های ورزشی را به آسانی و بدون محدودیت انجام خواهند داد.

برخی از عمل‌ های زیبایی برای رفع آسیب‌ هایی انجام میشود که در طولانی مدت منجر به بروز بیماری‌ های مختلف خواهد شد، با انجام این عمل‌ ها سلامت بانوان حفظ شده و علاوه بر زیبایی ناحیه واژن از آسیب‌ های مختلف در امان خواهند بود.

انواع روش های جراحی زیبایی

زمانی که برای انجام جراحی‌ های زیبایی واژن به پزشک مراجعه می‌ کنید متخصصان با توجه به وضعیت جسمانی مراجعین و نوع و شدت آسیب‌ ها از روش‌ های گوناگون استفاده می‌ کنند.

اغلب پزشکان ترجیح می‌ دهند تا روش‌ های کم تهاجم مانند لیزر درمانی را اولویت کار قرار دهند اما اگر نیاز باشد جراحی‌ های پیشرفته‌ تر را نیز انجام داده و تمام تلاش خود را می‌ کنند تا ضمن حفظ سلامت افراد نتیجه مطلوب را حاصل گردانند.

عمل زیبایی واژن با روشی انجام میشود که هیچگونه آسیبی به قسمت‌ های حساس وارد نشده و پزشکان تمام تلاش خود را به کار گرفته تا بتوانند با کمترین عوارض و محدودترین دوره نقاهت نتیجه مناسب را از عمل‌ های زیبایی واژن به دست آورند.

عمل لابیاپلاستی

یکی از عمل های زیبایی پرطرفدار در بین بانوان لابیاپلاستی می‌ باشد، افزایش سن، انجام زایمان و داشتن روابط جنسی مکرر باعث میشود تا بافت عضلات اطراف واژن کمی آسیب دیده و به مرور زمان کلاژن‌ سازی در حد جزئی اتفاق می‌ افتد و نهایتا مشکلاتی مانند افتادگی و شل شدن واژن و بزرگ شدن لابیاها اتفاق خواهد افتاد.

در چنین شرایطی متخصصان برای پیشگیری از آسیب‌ های جسمانی به بانوان توصیه می‌ کنند که با انجام عمل لابیاپلاستی که بسیار آسان و کاربردی است می‌ توانند از سلامت خود محافظت نمایند و زیبایی ناحیه واژن را بازگردانند.

عمل لابیا پلاستی خطرات و عوارض خاصی نداشته و تمامی کسانی که این عمل را انجام داده‌ اند با رضایت کامل اعلام کرده که بر روند سلامت آنها و روابط جنسیشان تاثیر مثبتی داشته است.

واژینوپلاستی (تنگ کردن واژن)

واژینوپلاستی (تنگ کردن واژن)
واژینوپلاستی (تنگ کردن واژن)

عدم رضایت کافی از روابط جنسی باعث میشود تا افراد به مرور زمان علاوه بر آسیب‌ های جسمانی، فشارهای روانی بیشتری را متحمل شده و همین امر به مرور زمان اختلالات زیادی را نیز به همراه خواهد داشت.

اما امروزه متخصصان به واسطه انجام واژینوپلاستی می‌ توانند هرگونه آسیب در ناحیه واژن را برطرف کرده و با تنگ‌ تر کردن این بخش حساس می‌ توانند رضایت جنسی افراد را به حد مطلوبی برسانند، همین امر باعث میشود تا با افزایش اعتماد به نفس افراد روحیه بهتری داشته و قطعاً در چنین شرایطی با احساس رضایت بیشتر از خود زندگی آرام و بی دغدغه‌ ای خواهند داشت.

تنگ‌ کردن واژن از انتقال آلودگی به بخش‌ های حساس بدن جلوگیری می کند و به نوعی می‌ توان گفت که این نوع عمل برای سلامتی بسیار مفید و کاربردی است.

پرینوپلاستی با پرینورافی

یکی از فرایندهای درمانی و زیبایی محبوب برای بانوان پرینورافی است، افزایش سن باعث میشود تا کلاژن‌ سازی به حد محدود ادامه پیدا کرده و بافت عضلانی واژن ممکن است سلامت اولیه خود را از دست بدهد.

با این حال دلایل مختلفی برای گشاد شدن و یا پارگی پرینه وجود دارد و متخصصان برای درمان چنین آسیبی پرینورافی را انجام داده و علاوه بر رفع مشکل پیش آمده با تنگ‌ تر کردن بخش ورودی واژن افراد روابط بهتری را تجربه خواهند کرد.

سفید کردن واژن

یکی از مشکلاتی که اغلب بانوان با آن مواجه هستند تیرگی ناحیه واژن است، رطوبت طبیعی واژن و عدم رسیدن نور کافی به این بخش از بدن باعث شده تا رفته رفته پوست آن از دیگر نواحی بدن تیره‌ تر به نظر برسد، البته سایش پاها هنگام راه رفتن بر این تیرگی‌ ها اثر گذر است.

اگر تیرگی‌ واژن اتفاق بیفتد متخصصان با روش‌ های بسیار کاربردی اقدام به سفید کردن واژن کرده و تاثیری دائمی و همیشگی خواهد داشت، سفید کردن واژن فرایند بسیار کاربردی و البته موثر است که هیچگونه خطری برای سلامتی نداشته و همه افراد در سنین مختلف می‌ توانند بدون محدودیت این روش را انجام دهند.

بر اساس میزان تیرگی‌ ها و وضعیت جسمانی مراجعین متخصصان روش‌ های مختلف را برای سفید کردن واژن استفاده می‌ کنند که در اغلب موارد نتیجه مطلوب برای افراد حاصل می‌ گردد.

کربوکسی تراپی

یکی از روش‌ های پرطرفدار برای درمان آسیب‌ های پوستی و هرگونه فرم نازیبا در قسمت‌ های مختلف بدن و واژینال کربوکسی تراپی می‌ باشد که با استفاده از گاز دی اکسید کربن انجام می‌ پذیرد.

در چنین فرایندی متخصصان گاز دی اکسید کربن را به بخش‌ های مختلف پوست با عمق‌ های متفاوت تزریق کرده و سعی دارند که با تحریک کلاژن سازی بخش‌ های مختلف بدن آسیب‌ های پیش آمده را برطرف نمایند.

عوارض جراحی زیبایی واژن چیست؟

عوارض جراحی زیبایی واژن چیست؟
عوارض جراحی زیبایی واژن چیست؟

امروزه تمامی متخصصان فعال در حوزه زنان سعی دارند تا جراحی‌ های زیبایی ناحیه واژن را به گونه‌ ای انجام دهند که هرگز آسیب و خطری سلامت افراد را تهدید نکند.

روش‌ های درمانی نوین به گونه‌ ای است که با کمترین میزان عوارض و بدون دوره نقاهت نتیجه مطلوب برای بانوان حاصل می‌ گردد.

البته گاهاً روش‌ های پر تهاجم و انواع جراحی‌ ها نیز استفاده میشود که تنها در مواردی کاربرد دارند که آسیب‌ ها از حد معمول بیشتر باشد.

با این حال اگر انجام عمل زیبایی واژن را به متخصصان با تجربه بسپارید و پس از آن از سلامت خود محافظت کنید هرگز عوارض آن را متحمل نخواهید شد.

ویژگی های بهترین جراح زیبایی زنان چیست؟

دغدغه عموم بانوان برای انجام جراحی‌ های زیبایی این است که پزشکان تجربه و مهارت کافی را دارا باشند بهترین جراحانی که در زمینه زنان فعالیت دارند همواره سطح آگاهی خود را افزایش داده و با استفاده از روش‌ های درمانی نوین بهترین خدمات را به بیماران خود ارائه می‌ دهند.

جراحان برتر می‌ دانند که کدام شیوه جراحی برای مراجعین مناسب است و با توجه به نوع آسیب و برای رفع بهتر مشکلات پیش آمده روش‌ هایی را در پیش می‌ گیرند که کاملاً کاربردی بوده و بدون دوره نقاهت و عوارض خواهند بود.

در کنار خدمات درمانی که متخصصان برتر به افراد ارائه می‌ دهند داشتن اخلاق حرفه‌ ای یکی از مهمترین نکاتی است که باید مورد توجه قرار بگیرد.

پزشکان برتر و بهترین جراحان ضمن ارائه خدمات درمانی نوین و کاربردی به آسانی با بیماران خود ارتباط گرفته و می‌ توانند به خوبی از سلامت افراد محافظت نمایند.

تماس با ما
ارتباط از طریق واتساپ
اینستاگرام دکتر